Brodzik dla dzieci, grota lodowa czy sauna na podczerwień? A na zewnątrz? Taras z leżakami, strzelnica, a może kręgielnia? Co jeszcze powinno powstać na terenie Krytej Pływalni w Trzebini? I jaką nazwę nadać rozbudowanemu kompleksowi?

 

ankieta basen

 

Do 28.06.2017 r. każdy może wyrazić swoje zdanie w specjalnie przygotowanej ankiecie. – Nowe inwestycje mają służyć mieszkańcom, dlatego nie mogliśmy nie zapytać ich o zdanie – podkreśla Wiceburmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk, który zainicjował stworzenie ankiety.

 

Ankieta będzie dostępna w kasie pływalni. Tam w godzinach otwarcia kompleksu (6-22 przez cały tydzień, również w długi weekend) trzeba ją wypełnić, oddać i… czekać na losowanie, które 30.06.2017 r. wyłoni szczęśliwych zdobywców nagród. A są nimi: miesięczny, imienny karnet OPEN na siłownię, zaproszenie do 2-godzinnego pobytu na basenie i saunie oraz dwie godzinne wejściówki do wykorzystania na basenie i/lub w saunie. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage’u pływalni.

 

- Pływalnia to dla trzebinian ważne miejsce aktywności, spotkań, relaksu i spędzania czasu z rodziną. Dlatego zależy nam, by usłyszeć podpowiedź mieszkańców, o jaką ofertę powinniśmy wzbogacić to miejsce i jaka nazwa jest według nich dla niego najbardziej odpowiednia – mówi wiceburmistrz Jarosław Okoczuk.

 

Właścicielem i zarządcą Krytej Pływalni w Trzebini jest Miejski Zarząd Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Trzebini. Obecnie kompleks sportowo-rekreacyjny składa się z basenu, jacuzzi, zespołu saun oraz siłowni, sklepu i wypożyczalni sprzętu do pływania oraz kawiarni „Aqua Sfera”. Obiekt jest przyjazny rodzinie, przystosowany również dla osób niepełnosprawnych.