W dniach od 19.06.2017 r. do 2.07.2017 r. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Śródmieście - Południe w Trzebini, zachęcamy do udziału.

 

konsultacje 06.2017

 

Celem konsultacji jest zapoznanie mieszkańców, zainteresowanych osób i partnerów społecznych i gospodarczych z ustaleniami projektu planu oraz uzyskanie opinii dotyczących akceptacji i proponowanych zmian w projekcie. Oczekiwany efekt określony został w Zarządzeniu Nr 0050.324.2016 Burmistrza Miasta Trzebini z dnia 24.11.2016r., przy czym dodatkowym efektem konsultacji w tym etapie jest opracowanie projektu planu, który w większym stopniu uwzględni potrzeby obecnych i przyszłych użytkowników obszaru objętego projektem. Na tym etapie konsultacji ważny jest udział właścicieli działek w obszarze planu i innych osób dysponujących nieruchomościami oraz ich użytkowników.

 

Formy konsultacji obejmują:

1. spotkania konsultacyjne – prowadzone w technice pracy grupowej, wspartej różnymi metodami aktywizującymi (w tym z wykorzystaniem technik rysunkowych) pozwalającymi na wypracowanie opinii.

 

Przeprowadzone zostaną dwa spotkania:

- spotkanie z mieszkańcami obszaru objętego projektem - w dniu 26 czerwca 2017r. o godz. 17.00 (poniedziałek) w Dworze Zieleniewskich  przy ul. Marszałka Piłsudskiego 47a w Trzebini,

- spotkanie z przedsiębiorcami działającymi w obszarze objętym projektem - w dniu 28 czerwca 2017r. o godz. 1700 (środa) w Dworze Zieleniewskich przy ul. Marszałka Piłsudskiego 47a w Trzebini.

W czasie spotkań dostępny będzie kącik dla dzieci wraz z opiekunem, co pozwala na przybycie na konsultacje razem z dziećmi. Ponadto za udział w konsultacjach przewidziana jest niespodzianka.

 

2. pisemne (w tym elektroniczne) zbieranie uwag, opinii, wniosków i propozycji.

 

Projekt planu dostępny będzie na stronie internetowej urzędu, podstrona → PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO → KONSULTACJE projektów planów zagospodarowania przestrzennego w dniach od 19 czerwca 2017r. do  2 lipca 2017r.

 

konsultacje6.2017 2

 

Uwagi, opinie, wnioski i propozycje do projektu planu można składać:

  • na spotkaniach konsultacyjnych,
  • pisemnie w terminie od 19 czerwca 2017r. do 2 lipca 2017r. na adres urzędu (ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia) lub pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt planu będzie również dostępny w siedzibie Urzędu Miasta przy ul.Narutowicza10 (pokój nr 11 drugie piętro), w Wydziale Architektury i Urbanistyki.

 

Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta w Trzebini. Osobami uprawnionymi do kontaktu są:

Ewa Jaśko tel. 32 711 10 49, adres  e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Żaneta Romanowska tel. 32 711 10 61, adres  e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.