Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 12 lutego 2018 r. rozpocznie się remont wiaduktu łączącego Trzebinię z Chrzanowem, a od godzin porannych wykonawca robót zamierza wprowadzić zawężenie prawej części wiaduktu.

 

ikonka

 

Firma Gotowski BKIP Sp. z o.o. -  jako wykonawca robót związanych z remontem wiaduktu w Trzebini, rozpoczynających się na zlecenie zarządcy drogi, czyli GDDKIA - zamierza wprowadzić zawężenie prawej części wiaduktu. Ruch odbywać się będzie jako dwukierunkowy na zawężonych pasach ruchu.

 

Organizację ruchu planuje się wprowadzić od godzin porannych. Wykonawcą robót związanych z TOR będzie firma Procom. Zakres remontu ma obejmować między innymi wykonanie naprawy elementów ustroju nośnego, wzmocnienie podpór, łożysk i izolacji. Obiekt wymaga też przebudowy systemu odwodnienia oraz zabezpieczeń. Na obiekcie montowane będą nowe balustrady, bariery ochronne, krawężniki i oświetlenie. Koszt zadania to blisko 12 mln zł.

 utrudnienia 1etap

 

ZOBACZ rys.1 Etap1

ZOBACZ rys.2 Etap1

 

Dodatkowe informacje na temat planowanych prac oraz utrudnień w ruchu: http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/drogi/malopolska-najpierw-zweza-potem-zamkna-wiadukt-w-trzebini-61695.html