W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego Burmistrz Trzebini - w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - podjął decyzję o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi Klientów przez pracowników Urzędu. Kontakt osobisty z pracownikami wydziałów jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

UM

- W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, ich bliskich, a także osób pracujących w urzędzie, wstrzymana zostaje bezpośrednia obsługa Klientów przez pracowników magistratu. Decyzja obowiązuje od 16 marca aż do odwołania. Oznacza to pracę w szczególnym trybie. Sprawy urzędowe nadal można załatwiać z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej – mówi Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do Urzędu:
adres: ul. Marszałka Piłsudskiego 14
32-540 Trzebinia
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 32 61 21 227

ePUAP: /o016h2whpo/skrytka

Więcej informacji o strefie usług elektronicznych znajdziecie na stronie internetowej gminy Trzebinia.

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu jest możliwy, ale wyłącznie w uzasadnionych przypadkach oraz po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W przypadku konieczności wizyty w Urzędzie Miasta w Trzebini wejście do budynku dla interesantów otwarte jest w głównej siedzibie przy ul. Marszałka Piłsudskiego 14. W przypadku konieczności wizyty w budynku Urzędu przy ul. Narutowicza 10 czy Rynek 18 należy wcześniej uzgadnić to telefoniczne lub mailowo z pracownikami merytorycznego wydziału.

Kontakty telefoniczne i adresy poczty e-mail do poszczególnych komórek dostępne są na stronie trzebinia.pl

- Proszę o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie. Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będę informował za pośrednictwem strony internetowej: www.trzebinia.pl – dodaje burmistrz Okoczuk.