Mamy środek wakacji - zachęcamy do korzystania z letnich atrakcji w Gminie Trzebinia. Już dziś plenerowy seans filmowy organizowany w ramach kina letniego. 

kino plener1

Wszyscy zainteresowani mogą korzystać z atrakcji cieszącego się popularnością Ośrodka Rekreacyjnego Chechło, gdzie oprócz "ścieżki zdrowia" ze stanowiskami do ćwiczeń są dwa place zabaw, a do tego kąpielisko i wygodne wejście do wody. Na terenie od strony zapory urządzono ścieżki dla pieszych, platformy widokowe, miejsce do biwakowania.

W każdy piątek w godz. 10.00-14.00 (w zależności od pogody) zachęcamy do przyjścia nad Zalew Chechło, gdzie animatorzy z Trzebińskiego Centrum Kultury prowadzą zabawy animacyjne dla dzieci.

Plażowiczów zapraszamy także na Ośrodek Rekreacyjny "Balaton", który oferuje mozliwość kąpieli w podwieszanych basenach i szeroką plażę z drewnianymi leżakami. Na terenie obiektu funkcjonuje również park linowy, zjazd tyrolski oraz mała gastronomia.

Zobacz cennik obowiązujący w czasie sezonu kąpielowego tj. od 27 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

Posiadacze "Karty Trzebińskiej" wejdą nad Balaton ze zniżką, a jeśli jeszcze nie macie Państwo karty, wystarczy złożyć wniosek do trzebińskiego magistratu wraz z niezbędnymi załącznikami. Przypominamy jak to zrobić.  

Preferującym relaks i wodne zabawy pod dachem, polecamy basen rekreacyjny Aqua Planet, w którym znajdują się między innymi: gejzery, kaskada, jacuzzi i zjeżdżalnia o długość 68 m.