19 października startuje 10. Małopolski Festiwal Innowacji. W przeważającej większości tegoroczne wydarzenia odbywać się będą w formule online. 

Infografika - festiwal innowacji
MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. Festiwal zaczyna się konferencją inaugurującą, której tematyka została zbudowana wokół zagadnienia sharing economy. Dzisiaj możemy dzielić się niemal wszystkim – zasobami, umiejętnościami, usługami, przestrzenią. Ograniczeniem dla tej idei jesteśmy tylko my i nasze przyzwyczajenia. Podczas konferencji przybliżymy ideę dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym oraz odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości w sesji Q&A. 

Podczas znanego już i lubianego cyklu „Przy kawie o innowacjach” porozmawiamy o przyspieszonej transformacji cyfrowej społeczeństwa, o customer experience oraz o kreowaniu wizerunku marki. Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów znających te tematy od podszewki. 

Warto również zapoznać się z ofertą przygotowaną przez naszych partnerów – w tym roku mamy okazję odwiedzić całkiem nowe miejsca! Szereg wydarzeń zostało przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. Dzięki nim będzie można poznać zagadnienia, które z pewnością ułatwią prowadzenie własnego biznesu. Od 19 października zapraszamy również do filmowej strefy wynalazków, dzięki której poznamy niemal 30 niezwykłych przedmiotów i technologii stworzonych w ostatnim czasie w naszym regionie.

Więcej informacji o Festiwalu, szczegółowy program całego wydarzenia oraz poszczególnych eventów wraz z linkami do FORMULARZY REJESTRACYJNYCH znaleźć można na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl/ w zakładce „Festiwal”.

(UMWM)