Informujemy o rozpoczęciu II etapu konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Śródmieście - Południe w Trzebini, które będą trwały od 9 lipca 2018r. do 21 sierpnia 2018r.

 

 Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach konsultacyjnych, które odbędą się w Dworze Zieleniewskich przy ul. Marszałka Piłsudskiego 47a w Trzebini:

  • w dniu 11 lipca 2018r. o godz. 1000 oraz o godz. 1600 (środa) oraz
  • w dniu 12 lipca 2018r. o godz. 1600 (czwartek). Bezpośrednio po spotkaniu konsultacyjnym odbędzie się dyskusja publiczna.

Spotkania konsultacyjne będą miały charakter otwartych spotkań grupowych, na których przedstawione zostaną ustalenia projektu planu oraz informacje w sprawie rozpatrzenia złożonych wniosków do planu, a także do zmian w projekcie wynikających z uzgodnień i opiniowania projektu planu. Podczas spotkań, z myślą o rodzicach, przygotowany będzie kącik dla dzieci wraz z opiekunem, co pozwala na przybycie na konsultacje razem z dziećmi.

Ponadto projekt planu oraz wszystkie informacje w sprawie konsultacji dostępne będą na stronie internetowej www.trzebinia.pl w zakładce → PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO → KONSULTACJE projektów planów zagospodarowania przestrzennego.

Uwagi, do projektu planu będą mogli Państwo złożyć pisemnie w terminie od 09.07.2018r. do 21.08.2018r. na adres urzędu (ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia) lub pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie szerszej opinii mieszkańców Trzebini (nie tylko mieszkających w obszarze objętym planem, ale także poza nim) na temat wspólnie wypracowanych rozwiązań przedstawionych w projekcie planu: ANKIETA DO WYPEŁNIENIA