Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców MŚP na spotkanie informacyjne, dotyczące zielonej transformacji w firmach. Odbędzie się ono 7 września o godz. 11.00 w auli Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. Wstęp wolny.

zielona transformacja plakat

W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich UMWM, dzięki czemu uczestnicy dowiedzą się o dostępnych możliwościach finansowania inwestycji z wykorzystaniem Funduszy Europejskich dla Małopolski na lata 2021-2027.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność na obszarze zachodniej Małopolski zostali objęci Funduszem Sprawiedliwej Transformacji, gdzie poziom dofinansowania inwestycji może wynieść nawet 85 proc. Dzięki udziałowi specjalistów ds. funduszy europejskich z Urzędu Marszałkowskiego, uczestniczy dowiedzą się o dostępnych możliwościach finansowania inwestycji z wykorzystaniem Funduszy Europejskich dla Małopolski na lata 2021–2027.

Specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości, dotyczące zielonej transformacji w firmie oraz możliwości pozyskiwania zewnętrznego finansowania ułatwiającego jej realizację.

Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

Projekt LIFE-IP EKOMALOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005 realizowany jest przy dofinansowaniu z programu LIFE Unii Europejskiej oraz z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.