Zawodnicy KS Victoria Trzebinia wystartowali w dwudniowych zawodach w Czechach. Wzięło w nich udział w sumie ponad 600 sportowców.

ostrawa1

Mateusz Juszczak

KS Victoria Trzebinia reprezentowali: Mateusz Juszczak, Szymon Saternus, Julia Jaśkaczek, Artur Łapcik, Kamil Petka, Małgorzata Jaśkaczek, Martyna Śledzińska i Martyna Kochaniak.

Najlepiej spisał się Mateusz Juszczak, który w skoku wzwyż w Ostrawie nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce, uzyskując wynik 1,75 m.
Szymon Saternus w biegu na 60 m uzyskał na otwarcie sezonu halowego rewelacyjny wynik 7.61 s i zakwalifikował się do finału 60 m, gdzie ostatecznie zajął IV miejsce.

Małgorzata Jaśkaczek również zajęła czwarte miejsce w Ostrawie, uzyskując 1.46 m w skoku wzwyż. Pozostali podopieczni trenerki Ewy Sierka uzyskali rekordy życiowe, które są dobrym prognostykiem na resztę sezonu.

Martyna Kochaniak – U14 – 150 m /22.87 s/ - PB
Kolejny start lekkoatletów zaplanowany jest na 28 grudnia w Łodzi, gdzie wystartuje piątka zawodników: Mateusz Juszczak, Szymon Saternus, Julia Jaśkaczek, Małgorzata Jaśkaczek i Martyna Kochaniak.