Z Kartą Trzebińską współpracuje już wiele firm, ale chcemy, by było ich jeszcze więcej, dlatego zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się do programu.

Krok 1

Wystarczy wypełnić deklarację o przystąpienie do realizacji Karty i zaproponować w nim ofertę (stałą lub czasową) dla posiadacza Karty - poniżej zamieszczamy dokumenty, związane z procesem przystąpienia do programu:

Wypełnioną deklarację wystarczy złożyć na dzienniku podawczym Urzędu Miasta w Trzebini lub przesłać w formie elektronicznej na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Krok 2

Partner przystępujący do Programu podpisuje z Gminą Trzebinia porozumienie, zobowiązując się do udzielania zadeklarowanych rabatów Posiadaczom Karty i oznaczenia swojego lokalu etykietą "Tu honorujemy Kartę Trzebińską".

Krok 3

Partner przystępujący do Programu przekazuje informacje o swojej firmie oraz logo, które Gmina Trzebinia umieszcza na swojej stronie internetowej oraz w materiałach informacyjno-promocyjnych.

Powrót do zakładki KARTA TRZEBIŃSKA

Aktualizacja: 08.07.2021 BW