W sobotnie popołudnie 15 czerwca na zespole sportowym "Orlik" w Górce odbył się II Parafialny Turniej Piłki Nożnej „Orły Krystyny 2013”, integrujący mieszkańców parafii Wodna-Krystynów.

 

Na zdjęciu zwycięska drużyna osiedla Trzebionka w składzie od lewej: Adrian Zybiński, Karol Jędrzejczyk, Daniel Prokop, Patryk Sołtysik, Mateusz Pocztowski, Kucia Kamil, Kaczara Jakub oraz sędzia Tomasz Baudler i organizator turnieju Krzysztof Łukasik.

 

finalowy mecz

 

Drużyny 4 osiedli wchodzących w skład parafii: osiedla Górka, Krze, Trzebionka i Wodnej przy wspaniałej pogodzie grały po 3 mecze o puchar ufundowany przez Burmistrza i mieszkańca osiedla Wodna, Stanisława Szczurka. Nagrody ufundowali także radni powiatowi i miejscy z grających osiedli. W ostatnim, szóstym, a zarazem finałowym meczu turnieju spotkały się reprezentacje osiedla Krze i Trzebionki (na zdjęciu powyżej). W meczu tym zwyciężyła drużyna osiedla Trzebionka pokonując osiedle Krze 7:2. Trzecie miejsce zajęło osiedle Wodna, wygrywając w decydującym meczu z drużyną  Gorki 3:2. Statuetka i tytuł najskuteczniejszego piłkarza przypadły panu Jakubowi Kaczarze z Trzebionki.

 

Informacja przesłana przez organizatorów Turnieju