Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia sportowe i taneczne, warsztaty, wycieczki i seanse w kinie, organizowane w dniach od 27.01.2020 r. do 09.02.2020 r. w ramach ferii zimowych.

 

  • Trzebińskie Centrum Kultury

Zajęcia będą się odbywać w domach kultury w poszczególnych miejscowościach na terenie Trzebini.

Zobacz propozycję zajęć, organizowanych w czasie ferii w domach kultury

 

  • Ferie na pływalni Aqua Planet

Sportowa zima na Krytej Pływalni

80 min bezpłatnego pobytu na basenie w okresie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00* ( z wyłączeniem świąt, przerw technicznych i innych ważnych powodów) dla dzieci i młodzieży poniżej 21 roku życia z trzebińskich przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, różnych grup zorganizowanych – mieszkańców Gminy Trzebinia oraz dzieci i młodzieży mieszkających na terenie Gminy Trzebinia, uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych mających swoją siedzibę poza Gminą Trzebinia.

*jest to godzina ostatecznego rozliczenia pobytu w kasie Krytej Pływalni.

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych – dokumentem upoważniającym do bezpłatnego wejścia jest aktualna legitymacja szkolna

Dzieci  w wieku przedszkolnym – dokumentem upoważniającym jest zaświadczenie wystawione przez dyrektora przedskola, które winno być opieczętowane pieczątką firmową z nazwą przedszkola oraz pieczątką imienną dyrektora danej placówki.

 

  • Ferie w Bibliotece

Tegoroczne ferie zimowe Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini rozpoczyna balem karnawałowym. Zapraszamy chętne dzieci 24 stycznia w godzinach 17:00 – 18:30. Obowiązują zapisy!(Oddział dla dzieci  i Młodzieży lub pod numerem telefonu 32 612-13-98 wew.106).

Natomiast w dniach 27 stycznia – 7 lutego proponujemy:

- zimowe rozgrywki planszowe Pandemic, Splendor, Catan, SuperFarmer i wiele innych,

- warsztaty plastyczne i rękodzielnicze,

- spotkania filmowe dla najmłodszych i tych trochę starszych. Proponujemy, bajki, filmy komediowe, przygodowe, historyczne, itp.

 

  • Placówki Wsparcia Dziennego Świetlica „Plus”

Ferie zimowe z Plusem- zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego Świetlica „Plus” w Trzebini.

W okresie 27.01.2020 r. do 07.02.2020 r. Świetlica „Plus” przygotowała dla dzieci szereg różnorodnych zajęć m.in. zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe, zajęcia teatralne, konkursy, gry i zabawy. Dodatkowo podczas tegorocznych ferii realizowany będzie program „Ferie na wesoło- zabawy w teatr”. W trakcie zajęć wychowankowie podejmą pracę nad dykcją, mimiką i gestykulacją, umiejętnością słuchania i właściwego reagowania na polecenia.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

 

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 00- do 14: 00 w placówkach:

- PWD Świetlica „Plus” przy ulicy Styczniowej 47 w Trzebini (budynek Szkoły Podstawowej nr 4) nr tel. 798 360 104,

- PWD Świetlica „Plus” na Osiedlu Gaj 39 (budynek Szkoły Podstawowej nr 6) nr tel. 798 324 541,

- PWD Świetlica „Plus” przy ul. Szkolnej 3 w Trzebini (budynek Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini ) nr tel. 798 361 438,

- PWD Świetlica „Plus” na Osiedlu Widokowym 21 (budynek Szkoły Podstawowej nr 8) nr tel. 798 361 407.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do zapisu dziecka do Placówki.

Strona FB: https://www.facebook.com/SWIETLICAPLUSWTRZEBINI/