Kalendarz wydarzeń

Walentynki w Sokole
Piątek, 10. luty 2017, 17:00 - 19:00
Kontakt 32 61-10-621

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

„GODZINA -z-POŻYCIA –

MĘŻCZYZNY"

chilli  

,,Stereo-typ"

Zapraszamy Państwa na wieczór kabaretowo-muzyczny w wykonaniu Piotra Szwedesa i Adrianny Biedrzyńskiej.

Mars i Wenus, mężczyzna i kobieta, i cały kosmos między nimi i w nich, świat, który tworzą i niestety, konsekwentnie go burzą. Temat stary jak... no właśnie, świat i...ciągle aktualny. 

 

„Czy Państwo wiedzą, że ponad 90 procent utworów muzycznych , dzieł literackich powstało z myślą o kobiecie? A my, Panowie, to co ?Jesteśmy gorsi? Mniej ciekawi? Pozbawieni wnętrza? Jeśli mężczyzna , to znaczy, że wszystko proste? Tak? Bez żadnej  tajemnicy?

    „Jednym z najbardziej zakorzenionych w społeczeństwie stereotypów, to ten o facecie rzekomo myślącym  o........... , że na godzinę życia tego faceta składa się siedem kilkuminutowych myśli o..........., jedna o jedzeniu, a reszta to pustka...  stop!

Czas skończyć z  tym powtarzającym się   „o"........., czas skończyć   z tymi krzywdzącymi stereotypami, czas wreszcie udowodnić ,że mężczyzna to zjawisko godne uwielbienia, nie tylko na scenie, czas właśnie jemu poświęcić trochę uwagi..."

Jemu, czyli mnie... pomyślałem, że nadszedł czas na osobiste spotkanie z widzem, w czasie którego, no właśnie, co?... przywołuję  swoje doświadczenia  odwołuję swoje obietnice...podsuwam sposoby bycia  odsuwam kuszące niebycia ( to jest dopiero sztuka! ) w życiu i na scenie... Oj tam, oj tam, po prostu szczególnego  rodzaju  autorski i  aktorski wieczór Piotra Szwedesa.  Moja prywatna przestrzeń , moja prywatna godzina.

     Umiejętnie, muszę przyznać, podsłuchana i skrupulatnie spisana osobiście przez Artura Andrusa.                                                       Piotr Szwedes

szwedes

Miejsce DK Sokół
45 zł.