Kalendarz wydarzeń

Kabaret Michała Wójcika "LIVE czyli życie na żywo"
Środa, 24. kwiecień 2019, 19:00

To trzeba koniecznie zobaczyć, by poznać pełną krasę możliwości najlepszego komika ostatniej dekady, jakim bez wątpienia jest Michał Wójcik. "LIVE czyli życie na żywo" to niesamowita podróż przez los Michała Wójcika, filaru kabaretu Ani Mru Mru w sposób niezwykle śmieszny i nowatorski.

MICHAŁ WÓJCIK Kabaret: Trzebinia 2019

Oto możemy komicznymi oczami Michała przeżyć wraz z nim jego narodziny, dzieciństwo, pierwszą randkę, najciekawsze wydarzenia za całego jego życia, historie jego doświadczeń, by na końcu usłyszeć jego interpretację orgazmu.

Dowiadujemy się w sposób iście zabawowy o jego tajemnicach, przejściach i najważniejszych aspektach istnienia. Coś cudownego!

 

Jeśli dodać, że Michał zaprosił do współpracy najlepszego komika młodego pokolenia, jakim jest PAN LI, który występuje przed jego wykonem, a teksty okrasza mu jeden z najlepszych one-linerów w Polsce, Wojtek Gawron oraz prowadzi całą imprezę świetny komik z lat 90-tych, reżyser filmowy, który reżyseruje cały ten spektakl, Bartek Brzeskot, to mamy bombę, która zdaniem wielu, może być najciekawszą propozycją satyryczno-kabretową w 2019 roku na polskim rynku.

 

Indywidualnie bilety można nabyć w Trzebińskim Centrum Kultury – Dom Kultury „Sokół” przy ul. Kościuszki 74 w Trzebini lub na stronie  internetowej  www.biletowakasa.pl i www.biletynakabarety.pl

 

Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy pod numerem Tel.: 501-144-271 (bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia).

Miejsce Dom Kultury „Sokół” przy ul. Kościuszki 74
Ceny biletów: 70 zł