Kalendarz wydarzeń

Najpiękniejsze Melodie Świata'' - operetka, musical, muzyka filmowa w Trzebini
Piątek, 6. październik 2023, 17:00
Kontakt 32 6110 621

Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki, musicalu - muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.

Wystąpią:
DUO PERFORMANCE w składzie: Monika Biederman-Pers(sopran) i Piotr Karzełek (baryton)
Zespół instrumentalny CON FUEGO pod kierownictwem Mateusza Dudka
Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju
Ewa Romaniak - prowadzenie

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju i za granicą - prosto z trasy po USA zaprezentują się Państwu– Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny „DUO PERFORMANCE", którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu wybrzmią m.in.:
- brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z "Księżniczki czardasza", "Wesołej Wdówki", "Hrabiny Maricy, "Balu w Savoyu"
- hity musicali "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze", "My fair lady", "Czarnoksiężnik z krainy oz", "Deszczowa piosenka",
- przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah", „Believe", „Dumka na dwa serca", „Time to say goodbye" i in...

TRZEBINIA plakat druk

Miejsce Dom Kultury ,, Sokół '' w Trzebini, ul. Kościuszki 74
Bilety 80 zł - zakup w kasie lub kupbilecik.pl