Dnia 25 kwietnia 2014 w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki w J. Angielskim dla przedszkoli i szkół podstawowych klas młodszych pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini. W konkursie wzięło udział łącznie 40 uczestników z całego Powiatu. Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini przy współpracy z wydawnictwem Macmillan, Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Trzebini oraz Szkołą Językową Study Centre.

 

POWIATOWY 1


Zadanie konkursowe polegało na zaśpiewaniu dowolnej piosenki z repertuaru dziecięcego w języku angielskim. Jury w składzie: przedstawiciel Wydawnictwa Macmillan, nauczyciel muzyki z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury oraz lektor języka angielskiego ze Szkoły Językowej Study Centre przy ocenie wzięło pod uwagę nie tylko poprawność językową ale także ciekawą interpretację oraz dobór repertuaru do wieku dziecka. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i bez zakłóceń a uczestnicy zaprezentowali się znakomicie.

POWIATOWY 2

 

Jury wyłoniło pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz przyznało wyróżnienia, w pierwszej turze dla przedszkolaków a później podczas drugiej tury dla szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy dodatkowo otrzymali dyplomy za udział w Konkursie oraz upominki od wydawnictwa Macmillan dzięki temu każde dziecko czuło się wyróżnione i nie wróciło do domu z pustą ręką. Nauczyciele także zostali docenieni i otrzymali pisemne podziękowania za trud włożony w przygotowanie uczniów do Konkursu.

 

POWIATOWY 3


Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom i zaprosić do wzięcia udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

 

 

Informacja przesłana przez SP Nr 4 w Trzebini