Jesteś studentem? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację? Jesteś otwarty na zdobywanie nowych umiejętności? Jeśli tak - to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

 

W ramach odbywającego się corocznie Małopolskiego Festiwalu Innowacji, Centrum Informacyjne FEM, działające w strukturze Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego w Oświęcimiu oraz Punktem Konsultacyjnym Krajowego Systemu Usług przy Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne dla studentów pn. Wystartuj przedsiębiorczo! Fundusze Europejskie na innowacyjne pomysły dla studentów.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 10. października 2012 r. w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie, ul. J. Woynarowskiej 1, w godzinach 9.30-14.00 i będzie dotyczyło możliwości ubiegania się o środki finansowe w ramach Funduszy Europejskich, m.in. na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz różnych form wsparcia dla studentów w sferze naukowej – w szczególności dostępnych programów stypendialnych.

 

Szczególna uwaga zostanie poświęcona możliwości ubiegania się o dotację oraz o mikropożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, a także wsparciu tzw. e-usług w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Po zakończeniu prezentacji oferty poszczególnych instytucji, uczestnicy będą mogli odbyć bezpłatne indywidualne konsultacje  zarówno w kontekście procedury ubiegania się o wsparcie, jak i aspektów-formalno prawnych związanych z rozpoczynaniem działalności gospodarczej.

Zapisów na szkolenie można dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.fundusze.malopolska.pl w zakładce "Szkolenia". Pod wskazanym wyżej adresem dostępny jest również szczegółowy plan spotkania. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod nr tel:  (32) 627 23 11