Prowadzisz biznes w Małopolsce lub pracujesz w mikro, małej firmie? Już teraz zgłoś się do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - zapłać 0 złotych. W nowym projekcie „Ekspert do spraw innowacji” MARR proponuje atrakcyjną ofertę bezpłatnych szkoleń i warsztatów. Pośpiesz się - rekrutacja tylko do 31 stycznia.

 

Podczas szkoleń poznasz zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych:

  • sprzedaż: jak wprowadzać nowy produkt?
  • reklama: nowe trendy w marketingu,
  • ekspansja: jak rozszerzyć działalność (eksport),
  • zarządzanie: jak radzić sobie ze stresem w pracy, umiejętności przywódcze – czy można je wykształcić?


Szkolenia są bezpłatne, prowadzone przez profesjonalnych trenerów, innowacyjnymi metodami (gry symulacyjne). Każdy uczestnik otrzymuje specjalny Certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę. Szczegóły oraz rejestracja: http://www.marr.pl/ekspertinnowacji/ – tylko do 31 stycznia 2013 r.

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz: 12 617 66 33, 12 417 74 11, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cykl szkoleń i warsztatów realizowany jest w ramach projektu „Ekspert ds. innowacji”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mobilna aplikacja „Własność intelektualna”

Szukasz informacji z zakresu prawa autorskiego i patentowego? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz mieć szybki dostęp do specjalistycznej wiedzy na temat licencji, baz danych, ochrony własności intelektualnej w Internecie?

Informacja o najnowszej, bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne pn. „Własność intelektualna”

 

Informacja przesłana przez Departament Marketingu i Współpracy Regionalnej - Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego