Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przyjmuje wnioski tylko do 1 marca! Mikro i małe firmy mogą dostać do 700 tysięcy złotych na e-biznes z Działania 8.1 POIG „Wsparcie w dziedzinie gospodarki elektronicznej”.

 

  • na co? na świadczenie usługi elektronicznej, w tym na wytworzenie produktów cyfrowych (zakup sprzętu, oprogramowania, usług, szkoleń, wynagrodzenia i promocję biznesu). PARP zwraca nawet do 80% wartości inwestycji (30% w formie zaliczki).
  • dla kogo? konkurs dla mikro oraz małych przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż rok lub 2 lata (w wybranych województwach).
  • do kiedy? wnioski można składać do 1 marca.


Kontakt z PARP:
tel. 22 432 89 91~93 oraz 0 801 33 22 02

Ogłoszenie o konkursie

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

MARR jest partnerem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i pełni rolę Regionalnej Instytucji Finansującej przy wdrażaniu programów unijnych dla małopolskich przedsiębiorców. W tym zakresie zajmuje się kompleksową obsługą projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, w szczególności oceną formalną i merytoryczną wniosków o dofinansowanie a następnie także kontrolą prawidłowości realizacji umów i rozliczaniem projektów.

 

Informacja przesłana przez Departament Marketingu i Współpracy Regionalnej - Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego