Zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców na konferencję, która odbędzie się w poniedziałek 3.06.2013 r. w godz. 15.00 – 17.30 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini (ul. Piłsudskiego 47a), dotyczącą Stref Aktywności Gospodarczej w Trzebini.

 

Konferencja jest wydarzeniem organizowanym przez ARMZ S.A. we współpracy z Urzędem Miasta w Trzebini oraz z udziałem regionalnych Instytucji Otoczenia Biznesu – Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o., Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej – skierowane jest przede wszystkim do obecnych i potencjalnych inwestorów na Strefach Aktywności Gospodarczej w Trzebini.

Podczas ww. spotkania zostaną zaprezentowane korzyści dla przedsiębiorców inwestujących w Strefach Aktywności Gospodarczej oraz dostępne i planowane wsparcie dla przedsiębiorczości w tym innowacji w regionie.

Konferencja odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, organizowanego przez Województwo Małopolskie, objętego Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, Ministra Nauki i Szkodnictwa Wyższego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego.

 

Zobacz program konferencji