Serwis Mikroporady.pl powstał i jest  rozwijany  w ramach  Projektu wspierania rozwoju mikro firm  Akademii Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości  Fundacji  dr Bogusława Federa. Serwis dostarcza bezpłatnego wsparcia na każdym etapie działalności gospodarczej, od podjęcia decyzji o prowadzeniu działalności gospodarczej aż do zamknięcia, przekształcenia lub zawieszenia.

 

Zawartość Serwisu http://mikroporady.pl/ ma różne powiązania: wzory dokumentów do pobrania, edytowania i samodzielnego dostosowania do własnych potrzeb (umowy i regulaminy w wielu wariantach i wersjach) są powiązane z rekomendacjami, poradami i instrukcjami.

 

Wzory dokumentów (Umowy i Regulaminy) oraz rekomendacje, porady i instrukcje można znaleźć zarówno w etapach działalności firmy jak też są przypisane merytorycznie do kategorii: zatrudnianie, zarządzanie, administracja, podatki i rachunkowość, promocja i reklama, IT, prowadzenie działalności.

 

Wszystkie treści są przygotowywane i aktualizowane   przez zespół prawników Kancelarii Juris i ekspertów z dziedziny zarzadzania.