Pracodawco! Czy potrzebujesz zatrudnić personel sprzątający? Jeśli tak, zapraszamy do skorzystania z oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie.


 
PUP Chrzanów rozpoczął realizację programu specjalnego Perfekcyjne.pl, w ramach którego przygotujemy uczestników do podjęcia zatrudnienia w zakresie usług sprzątających. Wszystkie osoby ukończą 120-godzinne szkolenie „Profesjonalne służby sprzątające”.Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się zatrudnić uczestników programu na okres minimum 3 miesięcy, otrzymają premię. Natomiast jednostki budżetowe mogą liczyć na 3 miesięczny zwrot części kosztów poniesionych na wynagrodzenia w ramach robót publicznych.


 
Zachęcamy do składania ofert pracy, bądź wniosków o organizację robót publicznych z dopiskiem: „Program specjalny Perfekcyjne.pl”.


 
Liczymy na zainteresowanie przedstawioną ofertą. Mamy nadzieję, że nawiązanie współpracy z Państwem pozwoli zwiększyć szansę osób bezrobotnych, zarejestrowanych w naszym Urzędzie na uzyskanie zatrudnienia i równocześnie zapewni Państwu odpowiedniego pracownika.


 
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Joanna Smolik – pośrednik pracy, tel. 32 75 33 861;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja przesłana przez PUP Chrzanów