Szósta edycja Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 10–12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

 

Zarejestrowałeś się już na VI Europejski Kongres MŚP? Jeśli tak, to wybierz wydarzenia, w których chcesz uczestniczyć. Nie posiadasz jeszcze konta? Nic straconego! Załóż konto i zdecyduj na jakim spotkaniu chcesz być obecny. W dniach 10-12 października 2016 roku w Katowicach odbędzie się VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dołącz do bezpłatnego wydarzenia, które wyznaczy nowe kierunki rozwoju Twojego biznesu! Panele poświęcone możliwościom, jakie daje współczesny rynek pracy, warsztaty dotyczące nowoczesnych metod marketingowych oraz spotkania B2B, to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników VI EKMŚP.

 

Kongres odbędzie się pod hasłem „Trzy dni inspiracji dla innowacji”. Poruszone zostaną również następujące tematy: współpraca międzynarodowa, kapitał dla rozwoju, prawo, edukacja oraz współpraca biznesu z samorządem i nauką.

 

Jak co roku, wydarzenie będzie miało międzynarodowy wymiar. W tym roku głównymi kierunkami będą: Ameryka Płn. i Płd., państwa Grupy Wyszehradzkiej, Ukraina, Białoruś. Ten charakter zostanie podkreślony również przez wydarzenia towarzyszące: V4 Young Entrepreneurs Summit Katowice, spotkania Future Entrepreneurs oraz formułę spotkań B2B.

 

W ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędą się Targi Biznes Expo oraz program Samorząd, który wspiera MŚP.

Podczas Kongresu poznasz punkt widzenia osób cenionych w Polsce i na świecie na temat MŚP oraz skorzystasz z porad ekspertów. W międzynarodowym gronie m.in. otrzymasz informacje o nowych źródła finansowania Twojego biznesu i innych najważniejszych aspektach funkcjonowania MŚP. Ponadto będziesz mógł nawiązać liczne kontakty biznesowe dzięki spotkaniom B2B i B2C.

 banner ekmsp 2016

 

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Szczegółowy program oraz rejestracja: www.ekmsp.eu

Zapraszamy!

Organizator: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Gospodarz: Miasto Katowice

Współgospodarze: Wojewoda Śląski, Województwo Śląskie, Województwo Małopolskie, Metropolia Silesia

Główny Partner Merytoryczny: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Partnerzy Merytoryczni: Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.