Urząd Miasta w Trzebini informuje, iż trwają działania związane z tworzeniem Strategii Rozwoju Gminy Trzebinia obejmującej lata 2014 - 2020r.
Obecnie została wypracowana robocza wersja dokumentu, w której zostały zidentyfikowane cele i zadania, mające zapewnić długofalowy rozwój gospodarczy oraz realizację aspiracji naszej społeczności lokalnej. Zadania, zapisane w Strategii zostaną połączone z wyznaczonymi celami zawartymi w dokumentach operacyjnych szczebla krajowego i regionalnego. Dzięki temu zwiększymy szanse rozwoju Gminy oraz możliwość pozyskania zewnętrznych środków finansowych na istotne przedsięwzięcia. Chcemy również, aby cele i zadania Strategii były odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania naszych mieszkańców.  
W związku z powyższym zapraszam Państwa do udziału w tworzeniu Strategii Gminy Trzebinia poprzez aktywny udział w konsultacjach społecznych, które trwają:

od 18 listopada 2013r. do 06 grudnia 2013r.


Wszystkie Państwa uwagi proszę przesyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz projekt dokumentu: Strategia Rozwoju Gminy Trzebinia na lata 2014-2020.