Strefa Aktywności Gospodarczej „Górka” w Trzebini

Strefa w Górce

Aktualny obszar: 26,6 ha

Istnieje od: 2015 r.

Charakterystyka terenu:

Obszar Strefy to tereny typowo przemysłowe, pozostałe po byłych Zakładach Materiałów Ogniotrwałych „Górka”. Strefa w większości zabudowana jest istniejącymi obiektami przemysłowymi, posiada jednak wolne tereny pod lokalizację przyszłych zakładów produkcyjnych. Najbliższy węzeł Autostrady A4 Kraków-Katowice znajduje się w odległości 4,5 km, bocznica i stacja kolejowa przy międzynarodowej trasie kolejowej E30 w odległości 3,5 km, a droga wojewódzka nr 791 znajduje się w odległości 1,9 km.

SAG przy Gorce 

Kto może zainwestować:

Każdy podmiot gospodarczy, którego działalność wpisuje się w założenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, którym objęty jest teren. Projekt budowy infrastruktury dla Strefy Aktywności Gospodarczej zakładał podniesienie standardów terenu prowadzenia działalności gospodarczej. Skierowany był do dwóch grup docelowych: dotychczas działających na terenie obszaru przedsiębiorców oraz dla nowych inwestorów, którzy planują inwestycję na tym terenie.

SAG przy Górce - zdjęcia wybudowanych dróg i dojazdów

Atuty: Zobacz dlaczego warto zainwestować na terenach inwestycyjnych w gminie Trzebinia

Chcesz zainwestować w Trzebini?

Zachęcamy do kontaktu:
Paweł Korbiel - Naczelnik Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini
tel. 690 030 455
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja: 24.02.2021 BW