Beata Błotko Misja Ogród
Adres: ul. Olkuska 32 32-543 Myślachowice
Krótki opis: Firma zajmuje się projektowaniem, realizacją oraz pielęgnacją ogrodów, terenów zieleni. Więcej o naszych usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.misjaogrod.pl
Godziny pracy: 8.00-20.00
Tel.: 517-860-333
Centrum Ogrodnicze Dream Garden
Adres: Grunwaldzka 56 32-540 Trzebinia
Krótki opis: Centrum ogrodnicze
Godziny pracy: 9.00 -17.00
Tel.: 515 959 503
Opis:

Centrum Ogrodnicze Dream Garden posiada w ofercie wyselekcjonowany, najwyższej jakości materiał szkółkarski to uprawy amatorskiej i profesjonalnej. W naszym Centrum nie tylko kupisz roślinę, grzybnię czy akcesoria ogrodnicze. Otrzymasz potężny zastrzyk wiedzy ogrodniczej, a wszystko to w miłej atmosferze.

Zapraszamy do naszego sklepu online, jak również na zakupy w Centrum. Do zobaczenia

Centrum ogrodnicze GÓRKA
Adres: Słowackiego 11 32-540 Trzebinia
Krótki opis: Firma Stanbud 2 prowadzi Centrum Ogrodnicze Górka - sklep ogrodniczy oraz projektuje ogrody. Zajmujemy się także świadczeniem usług brukarskich.
Godziny pracy: Pn.-Pt. 9-18, Sb. 9-14
Tel.: 506-097-036
Opis:

Wiemy, że nie każdy nasz klient jest specjalistą od utrzymywania ogrodu. To naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także udzielenie odpowiednich porad. Dążymy do tego, aby zapewnić naszym klientom fachową wiedzę przy zakupie, doborze roślin i ich pielęgnacji. Nasi pracownicy w trosce o klienta uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach, pogłębiając wiedzę z dziedziny ogrodnictwa.

Rośliny u nas sprzedawane sprowadzamy od najlepszych producentów w kraju, którzy gwarantują dobry materiał do dalszej uprawy. Wszystkie rośliny są odpowiednio ukorzenione i dobrane do warunków klimatycznych panujących w naszym kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostarczanie przez renomowanych producentów

FPHU"TRAJKER"
Adres: Płoki,ul.Pod Buczyną 18,32-543 Myślachowice
Krótki opis: Jesteśmy młodą dynamiczną Firmą zajmującą się pracami z zakresu wyrębu drzew, karczowania terenu, wykaszania terenów zielonych, pielęgnacji upraw leśnych i ogrodów,prac alpinistycznych w koronach drzew, pozyskiwania wraz z obróbką drewna w celach opałowych oraz wielu innych pokrewnych usług. Firma świadczy usługi dla ludności,podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych , jako samodzielny wykonawca oraz podwykonawca firm pracujących na terenie UNII EUROPEJSKIEJ. Uzupełnieniem w/w usług jest sprzedaż detaliczna źródeł energii z biomasy takich jak "drewno opałowe, pelety, zrębki drzewne, brykiet drzewny-torfowy oraz słomiany".
Godziny pracy: 7 do 20
Tel.: 501422340
Strona www: http://www.trajker.pl