Lokale gminne


Najmem lub dzierżawą lokali użytkowych, których właścicielem jest Gmina Trzebinia, zajmuje się gminna spółka Miejski Zarząd Nieruchomości Sp. z o.o. Aktualne informacje o wolnych lokalach, prowadzonych przetargach i możliwościach najmu znaleźć można w dedykowanej zakładce „Przetargi” na stronie MZN.

Wszelkich informacji dot. najmu lub dzierżawy gminnych lokali użytkowych udzielają przedstawiciele Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. – dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej Spółki.

Działki gminne – tereny inwestycyjne

Sprzedażą lub dzierżawą gminnych terenów inwestycyjnych zajmuje się Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini.
Wszelkich informacji dot. sprzedaży lub dzierżawy gminnych terenów inwestycyjnych udziela:

 • Paweł Korbiel - Naczelnik Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini
  tel. 690 030 455, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini ul. Narutowicza 10, II piętro, pokój nr 20, tel. 32 7111 079

Aktualny spis dostępnych gminnych terenów inwestycyjnych:

Działka/i Opis nieruchomości Plan Sprzedaż
Działki oznaczone numerami geodezyjnymi:
1535/109 o pow. 0,0023 ha,
1535/110 o pow. 0,0023 ha,
1535/111 o pow. 0,0023 ha,
1535/112 o pow. 0,0023 ha obrębu Myślachowice

Działki niezabudowanie, położone przy ul. Jana Pawła II  w Trzebini, w kompleksie garaży murowanych.
Dla przedmiotowych działek brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Zobacz mapkę tego terenu w Geoportal Trzebinia

Przetarg

Planowany termin sprzedaży 2021 r.


Działki prywatne – tereny inwestycyjne

Jesteś właścicielem działki lub działek na terenie gminy Trzebinia z przeznaczeniem produkcyjno – usługowym o minimalnej powierzchni 0,5 ha?

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy oferty inwestycyjnej i prześlij go do Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini, a my bezpłatnie zamieścimy informacje o Twoim terenie na naszej stronie i przygotujemy profesjonalną fiszkę dla potencjalnych inwestorów.

Pobierz formularz zgłoszeniowy oferty inwestycyjnej w formacie .doc

Oferta inwestycyjna zostanie opublikowana na okres 6 miesięcy. Po upływie tego okresu na adres e-mail Wnioskodawcy zostanie wysłana wiadomość, wskazująca na możliwość uaktualnienia oferty inwestycyjnej i przedłużenia terminu jej publikacji o kolejne 6 miesięcy. W przypadku braku reakcji Wnioskodawcy w ciągu 7 dni, oferta zostanie usunięta z naszej strony internetowej.

 • Skontaktuj się z nami:
  Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini
  ul. Narutowicza 10, II piętro, pokój nr 20,
  tel. 32 7111 079, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 r. BW