Gmina Trzebinia tworzy korzystne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości, przede wszystkim inwestuje w infrastrukturę techniczną, przygotowanie terenów pod inwestycje oraz tworzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

 

Współpracuje z takimi instytucjami jak: Centrum Business in Małopolska, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Agencja rozwoju Małopolski Zachodniej Chrzanów, Chrzanowska Izba Gospodarcza, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie.

 

Gmina Trzebinia stwarza możliwości prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej w „Inkubatorze Przedsiębiorczości” w Trzebini, poprzez udostępnienie powierzchni biurowych na atrakcyjnych warunkach najmu - Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Miejski Zarząd Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini http://mzn-trzebinia.pl/kontakt

 

W ramach programu wsparcia przedsiębiorca może skorzystać z usług doradczych i szkoleniowych prowadzonych przez PUP Chrzanów (dofinansowania) i ARMZ Chrzanów (dofinansowania, preferencyjne pożyczki).

 

Urząd Miasta Trzebinia w swojej strukturze posiada jednostki, których podstawowym zadaniem jest wsparcie dla podmiotów gospodarczych. Ich działalność skierowana jest do wszystkich zainteresowanych rozwojem biznesu w Trzebini, poczynając od zakładania firmy w Trzebini, a kończąc na wielkich przedsięwzięciach inwestycyjnych. W każdym z przypadków przedsiębiorca/inwestor może liczyć na fachową i szybką pomoc.

 

KONTAKT

Urząd Miasta Trzebinia

ul. Narutowicza 10, 32-540 Trzebinia

fax: +48 32 6121 147

 

1. Działalność Gospodarcza

tel. 32 61 21 359, 32 71 11 082

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

tel. 32 71 11 079

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Wydział Architektury i Urbanistyki

tel. 32 71 11 049

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

    

Przewodnik inwestora

Propozycje inwestycyjne

Inkubator w Trzebini

Przewodnik inwestora
- jak przejść urzędowe procedury
Propozycje
inwestycyjne
Inkubator
dla przedsiębiorców