Gmina Trzebinia tworzy korzystne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości, przede wszystkim inwestuje w infrastrukturę techniczną, przygotowanie terenów pod inwestycje oraz tworzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Współpracuje z takimi instytucjami jak: Centrum Business in Małopolska, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Agencja rozwoju Małopolski Zachodniej Chrzanów, Chrzanowska Izba Gospodarcza, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie.

Gmina Trzebinia stwarza możliwości prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej w Trzebini, poprzez udostępnienie powierzchni biurowych na atrakcyjnych warunkach najmu - Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Miejski Zarząd Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini http://mzn-trzebinia.pl/kontakt

W ramach programu wsparcia przedsiębiorca może skorzystać z usług doradczych i szkoleniowych prowadzonych przez PUP Chrzanów (dofinansowania) i ARMZ Chrzanów (dofinansowania, preferencyjne pożyczki).

Urząd Miasta Trzebinia w swojej strukturze posiada jednostki, których podstawowym zadaniem jest wsparcie dla podmiotów gospodarczych. Ich działalność skierowana jest do wszystkich zainteresowanych rozwojem biznesu w Trzebini, poczynając od zakładania firmy w Trzebini, a kończąc na wielkich przedsięwzięciach inwestycyjnych. W każdym z przypadków przedsiębiorca/inwestor może liczyć na fachową i szybką pomoc.

 

KONTAKT

Urząd Miasta Trzebinia, ul. Narutowicza 10, 32-540 Trzebinia, fax: +48 32 6121 147

  1. Działalność Gospodarcza tel. 32 61 21 359, 32 71 11 082, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel. 32 71 11 079, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Wydział Architektury i Urbanistyki tel. 32 71 11 049, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przewodnik inwestora - zobacz jakie obowiązują procedury

Przewodnik inwestora - jak przejść urzędowe procedury

Tereny inwestycyjne, sprzedaż lub dzierżawa działek gminnych

Propozycje inwestycyjne

Inkubator w Trzebini

Inkubator dla przedsiębiorców