Zapraszamy serdecznie miłośników spacerów z kijami na kolejną już imprezę, którą PUKS Młoszowa wraz z Urzędem Miasta Trzebinia, Trzebińskim Centrum Kultury i Starostwem w Chrzanowie organizuje 27.09.2015 r. w celu popularyzacji tej formy aktywności fizycznej.

 

 

Organizatorzy przygotowali trzy trasy marszu. Dwie sportowe, dla kobiet 10 km i dla mężczyzn 12 km. Pozostali mogą uczestniczyć w marszu rekreacyjnym na dystansie 7 km.

 

Jak co roku przygotowaliśmy nagrody i medale dla zwycięzców. Najliczniej zorganizowana, biorąca udział w marszu grupa otrzyma Puchar Starosty. Organizatorzy po przejściu trasy zapraszają do WDK Młoszowa na poczęstunek i wręczenie nagród. Wśród wszystkich uczestników przewidujemy losowanie drobnych upominków. Impreza organizowana jest w ramach dotacji z UM Trzebinia.

 

Zapisy odbywają się w dniu imprezy od godziny 14.30 w miejscu honorowego startu z parkingu przy Zespole Pałacowo Parkowym w Młoszowej lub wcześniej telefonicznie 507 434 272 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem imprezy znajdują się na stronie PUKS Młoszowa

 

Organizatorzy zapewniają pomoc instruktorską na osób chcących uzyskać dodatkowych informacji lub instruktażu.

 

Fot. Jedna z wczesniejszych edycji Nordic Walking w Puszczy

 

nordic plakat 2015

 

Informacja przesłana przez PUKS Młoszowa