1 czerwca wszyscy uczniowie Zespołu Szkół przypominają sobie, że są dziećmi, nawet ci, którzy na co dzień obruszają się, gdy tak się do nich zwraca. Nazwa bowiem obliguje. A impreza, która wówczas się odbyła, to Sportowy Dzień Dziecka.

 

 

 

Pogoda sprawiła niespodziankę - było pięknie i słonecznie. Impreza odbyła się na obiektach sportowych przy szkole i osiedlowym placu zabaw. To było święto 800 uczestników: kilkuletnie maluchy z rodzicami i dziadkami oraz 740 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

Była siatkówka, piłka nożna, kręgle, festiwal kolorów, pokaz futbolu amerykańskiego, animacje dla najmłodszych, konkurs rysunkowy, dobra muzyka, słodkie czekolady  i cenne nagrody…. A wszystko oznaczało dobrą i bezpieczną zabawę. Warto? Na pewno.

 

Współorganizatorami i sponsorami nagród byli: Rada Osiedla ZWM, Rada Osiedla Centrum, Rada Osiedla Krakowska, Rada Osiedla Piaski. Kolorowo i wesoło było maluchom dzięki profesjonalnej pomocy i zaangażowaniu pracowników Trzebińskiego Centrum Kultury. O zdrowie i sprawną kondycję troszczyła się Służba Maltańska.

 

Dyrektor Zespołu Szkół w imieniu DZIECI dużych i małych dziękuje WSZYSTKIM za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Informacja przesłana przez Zespół Szkół w Trzebini