Już po raz trzynasty w SP nr 3 w Trzebini najmłodsi sportowcy z gminy Trzebinia rywalizowali w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej. W imprezie wzięło udział 60 dzieci, reprezentujących 9 przedszkoli.

 

 

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Barbara Spyt – nauczyciel Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Młoszowej, Robert Moskal – trener trzebińskiego MKS oraz Paweł Raj – nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 3 (przewodniczący komisji sędziowskiej).

 olimp 1

I miejsce zdobyły dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przy SP nr 3, II miejsce - przedszkolaki z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Młoszowej, III miejsce - drużyna z PS nr 4 w Trzebini.

olimp 2

Wszystkie startujące dzieci, nie tylko te, które stanęły na podium, wykazały się dużą sprawnością, szybkością i zaangażowaniem w każdej z sześciu konkurencji. Pokazały też, jak można wspaniale bawić się i rywalizować zgodnie z zasadami fair play.

 

Nagrody główne to puchary, wózek dla lalek, domki dla lalek, zestawy "Mały majsterkowicz" oraz zestawy promocyjne Starostwa powiatowego w Chrzanowie. Dzięki hojności licznych sponsorów, nie tylko zwycięskie drużyny ale także każda startująca w olimpiadzie otrzymała nagrody - zestaw "Mały majsterkowicz" lub "Mały kucharz", a każdy uczestnik – „hula hop".

olimp 3

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy co roku wspierają organizację OLIMPIADY dla przedszkolaków: Urzędowi Miasta w Trzebini, Radzie Osiedla Trzebionka, Radzie Osiedla Salwator, Radzie Osiedla Wodna,, Grażynie Hrabi - Przewodniczącej Rady Miasta, Tadeuszowi Szybalskiemu - Radnemu Powiatu Chrzanowskiego, Państwu Głuchom właścicielom sklepu ogólnospożywczego, firmie Dan Cake Polonia Sp. z o. o. – Chrzanów oraz właścicielom hurtowni Artyzan.

 

Szczególne podziękowania kierują także do komisji sędziowskiej oraz nauczycieli przygotowujących dzieci do zawodów sportowych.

 

Informacja przesłana przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Trzebini