Miło Nam poinformować, że nasza impreza biegowa została doceniona i nominowana do udziału w tegorocznej edycji plebiscytu - Biegowe Wydarzenie Roku Edycja 2015/16. Tytuł Biegowe Wydarzenie Roku zostanie przyznany 9 września 2016 r. na uroczystej Gali Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdrój.

 

 

Biegowe Wydarzenie Roku obejmuje biegi lub cykle biegów zorganizowane w okresie od 1 sierpnia 2015 r. do 31 lipca 2016 r. Wyboru zwycięzcy dokonują biegacze i osoby związane z aktywnym trybem życia, doceniający wysiłki organizatorów, w głosowaniu elektronicznym i poprzez system smsowy w terminie od 8 października 2015 r. do 7 września 2016 r.

Partnerem medialnym Plebiscytu jest Telewizja Polska S.A. i TVP Sport.


Bardzo prosimy o głosy, za które z góry dziękujemy.  Głosy można oddawać za pośrednictwem strony: http://www.festiwalbiegowy.pl/konkurs-impreza-2016/trzebnicki-festiwal-lekkoatletyczny-26092015 lub SMS pod numer 70068 o treści BIEGI18 + ew. uzasadnienie wyboru (koszt 0,65 zł z VAT).


Lekkoatletyki w naszym mieście nie było - impreza pozwoliła na zapoczątkowanie tej pięknej i zapomnianej dyscypliny, tak że niemożliwe stało się możliwe. Pomimo niepogody, padającego non stop deszczu, impreza przyciągnęła prawie 200 zawodników. Dzieci dzięki tej imprezie mogły poznać znanych sportowców. Zainteresowanie lekkoatletyką po imprezie wśród tej grupy uczestników przerosło nasze oczekiwania.

 

Miejmy nadzieję że idea imprezy w przyszłości wyłoni w naszym mieście wielu utalentowanych sportowców oraz skłoni władze miasta do inwestycji w infrastrukturę  lekkoatletyczną i rozwój tego pięknego sportu - lekkoatletyka nie bez powodu nazywaną „KRÓLOWĄ SPORTU”.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.festiwalbiegowy.pl/konkurs-impreza-2016/trzebnicki-festiwal-lekkoatletyczny-26092015

 

Informacja przesłana przez E. Sierkę, koordynatora programu „Lekkoatletyka dla Każdego”