Z przyjemnością informujemy, że w rozegranym w Katowicach w ramach projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Unihokej uczy, bawi i wychowuje” turnieju mixtów reprezentanci Trzebini zajęli najwyższe miejsca na podium.

 

 

 

W zawodach wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Znakomicie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini, którzy zdominowali rozgrywki zajmując I i II miejsce.

 

Pierwszy zespół SP 3 Trzebinia po pokonaniu szkół z SP 40 Sosnowiec, SP 36 Tychy i SP 15 Sosnowiec spotkał się w półfinale z gospodarzem – SP 67 Katowice. Mecz był bardzo emocjonujący, zakończony remisem 3:3. Karne lepiej wykonywali trzebinianie i uzyskali awans do finału.

 

Drugi zespół SP 3 Trzebini w grupie wygrał 2 spotkania i jedno nieznacznie przegrał. W półfinale zmierzył się z SP 36 Tychy i po wyrównanym meczu wygrał jedną bramką. W finale pierwszy zespół wykazał się lepszą skutecznością i wygrał to spotkanie 3:1.

 

Skład SP 3 Trzebinia: Dominik Cybulski, Jakub Kozioł, Kacper Jachimkowski, Piotr Kiełkowicz, Tomasz Sosur, Piotr Krzyżanowski, Mikołaj Talik, Krzysztof Siemek, Paulina Korpacka, Natalia Stępowska, Martyna Bigaj, Natalia Smoleń, Krystyna Agafon, Wiktoria Tarka, Wiktoria Smoleń, Oliwia Król, Oliwia Wygoda,

 

Dzień później uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 oraz zawodnicy PUKS TRZEBINIA wzięli udział w turnieju mixtów w Nowym Targu.

 

Nowy Targ 1

 

W rywalizacji z drużynami z Podhala pokazali się z dobrej strony. Zespół SP 3 Trzebini,a złożony z bardziej doświadczonych zawodników, dotarł do finału, gdzie jednak musiał uznać wyższość Wiatru Ludźmierz. Drużyna PUKS Trzebinia, składająca się głównie z młodszych zawodniczek i zawodników, zajęła 5. miejsce, przegrywając w karnych mecz decydujący o awansie do półfinału.

 

Skład SP 3 Trzebinia: Jakub Kozioł, Kacper Jachimkowski, Piotr Kiełkowicz, Tomasz Sosur, Piotr Krzyżanowski, Mikołaj Talik, Natalia Stępowska, Natalia Smoleń, Wiktoria Tarka.

Skład PUKS Trzebinia: Dominik Mędrzyk, Dominik Obrok, Julia Trębacz, Natalia Widyna, Paulina Korpacka, Krzysztof Siemek, Krystyna Agafon, Wiktoria Smoleń

 

Informacja przesłana przez PUKS Trzebinia. Fot. Krzysztof widyna