Zawodniczki PUKS "Trzebinia", które wywalczyły Mistrzostwo Polski w unihokeju w kategorii juniorek starszych, przyjęły 1 czerwca 2016 r. serdeczne gratulacje i podziękowania od zastępcy burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka.

Zawodniczki przyjmuja podziękowania od wiceburmistrza Jarosława Okoczuka

 

- „Gratuluję Magdalenie Michaliszyn, Natalii Pastusińskiej, Katarzynie Zając, Mai Masztaler, Ewelinie Turek, Adriannie Biskup, Dominice Kołodziej, Patrycji Gurgul, Małgorzacie Gągolskiej, Katarzynie Pabis, Anecie Szmyd, Patrycji Ludwiczak, Zuzannie Graczyk, Małgorzacie Odrzywołek i Julii Cichy zdobycia Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych w unihokeju.

 

Mam nadzieję, że wygrana zmotywuje Was do odnoszenia kolejnych sukcesów sportowych i stanie się impulsem do jeszcze większej pracy oraz umocni w dążeniu do realizacji własnych marzeń i ambicji.

 

W uznaniu za zaangażowanie w upowszechnianie kultury fizycznej składam serdeczne podziękowanie dla pana Pawła Raja za przygotowanie zawodniczek Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „TRZEBINIA” do sportowej rywalizacji” - mówił podczas spotkania z trzebińskimi unihokeistkami Jarosław Okoczuk.

 

Przekazanie listu gratulacyjnego od samorządu

 

Jarosław Okoczuk, winszując zawodniczkom tak znaczącego sukcesu sportowego, wręczył im List Gratulacyjny wystosowany w imieniu samorządu.

 

Prezes PUKS „Trzebinia” podziękował burmistrzowi za docenienie osiągnięć zawodniczek oraz za udzielane wsparcie finansowe. Pan Paweł Raj przekazał informację o szansie awansu Klubu do ekstraklasy. Podkreślił również, jak ważny jest wychowawczy wpływ gry zespołowej na kształtowanie charakteru zawodniczek.

 

Przy tej okazji warto też zaznaczyć, że cztery zawodniczki Klubu – Katarzyna Pabis, Dominika Kołodziej, Maja Masztaler i Ewelina Turek - reprezentowały Polskę (i naszą gminę) w Mistrzostwach Świata w Unihokeju w kat. U19 w Kanadzie, gdzie zajęły VI miejsce.

 

Fot. Wizyta zawodniczek z PUKS Trzebinia w Urzędzie Miasta w Trzebini