W dniach 01-02 października w Trzebini odbył się turniej, w którym udział wzięły drużyny z woj. śląskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini zajęli w nim 3 miejsce i wystąpią w finale ogólnopolskim w Katowicach.

 

W sobotę wystąpiły zespoły chłopców w kategorii szkół podstawowych. W turnieju Zwyciężył UKS Wiatr Ludźmierz, który wygrał wszystkie mecze.

Do najlepszej szóstki turnieju zostali wybrani:

Bramkarz: Wiktor Radoń (UKS Pancerni Żurawica)
Obrońcy: Jakub Kozioł (SP 3 Trzebinia), Mateusz Bryniarski (UKS Wiatr Ludźmierz)
Napastnicy: Hubert Błachuciak (UKS Pancerni Żurawica), Paweł Jankowski (UKS Wiatr Ludźmierz), Krzysztof Siemek (SP 3 Trzebinia)

MVP turnieju został Jan Rajski (UKS Wiatr Ludźmierz)

 

 

DSC 0258.NEF

 

W niedzielę odbył się turniej w kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych. Najlepszym zespołem okazały się Góralki Nowy Targ, które wyprzedziły UKS Wiatr Ludźmierz i UKS Pancerni Żurawicę. Na czwartym miejsce zakończyły zawody zawodniczki PUKS Trzebinia.

Do najlepszej szóstki turnieju zostały wybrane:

Bramkarz: Aleksandra Głogowska (PUKS Trzebinia)
Obrońcy: Magdalena Maliczowska (UKS Pancerni Żurawica), Urszula Jachymiak (UKS Wiatr Ludźmierz)
Napastnicy: Aleksandra Pudzisz (Góralki Nowy Targ), Kinga Staszel (UKS Wiatr Ludźmierz), Urszula Pogoda (PUKS Trzebinia)

MVP turnieju została Liwia Malinowska (Góralki Nowy Targ)

 

 DSC 0265.NEF

 

Drużyny otrzymały puchary i medale ufundowane przez Gminę Trzebinia, natomiast wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Floorball24 i Gminę Trzebinia.

Organizatorem zawodów był PUKS Trzebinia. Obiekt sportowy na którym rozgrywane były zawody udostępnił Zarząd Obiektów Powiatowych w Chrzanowie.

 

DSC 0482.NEF

 

 Informacja udostępniona przez: PUKS Trzebinia

Zdjęcia: Klaudia Frosztęga