Zapraszamy na mecz do hali sportowej ZSTU, będący dla drużyny z klubu MKS Trzebinia-Siersza początkiem eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w futsalu.

Grafika z plakatem zawodów


Juniorzy Starsi MKS-u, podobnie jak przed rokiem, w zimie nie próżnują. Udział w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 jest dla nich wręcz obowiązkiem. Przypomnijmy, że przed rokiem podopieczni Kacpra Ślusarka zajeli 4. miejsce w Polsce. Jeśli dodamy, że jako jedyni w całej stawce byli drużyną z dużego boiska, to osiągnęli wynik ponad stan...

 

W tym roku rywalizacja w ramach eliminacji odbywa się w 7 grupach po 3-4 zespoły. MKS Trzebinia-Siersza trafił do grupy 5 z GKS Futsal Tychy i GKS Ekom Futsal Nowiny.

 

Czekają ich więc 3 turnieje - 30.12.16 r. w Trzebini, 07.01.17 r. w Tychach, 04.02.17 r. w Nowinach. Do finałów, które zostaną rozegrane 24-26.02.17 w Bochni, awansują z tej grupy dwa najlepsze zespoły.


Po ostatnim meczu w lidze Malopolskiej Juniorzy Starsi zgłosili dwie drużyny do Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu w ramach przygotowań futsalowych, trenując 3 razy w tygodniu - w tym raz na dużej hali na Kopalni. Trenerowi Kacprowi Ślusarkowi pomaga wychowanek MKS-u (a zarazem reprezentant Polski u-21 w futsalu) - Paweł Piskorz.

 

Harmonogram:
12.00 MKS Trzebinia-Siersza - GKS Futsal Tychy
13.00 GKS Futsal Tychy - GKS Ekom Futsal Nowiny
14.00 MKS Trzebinia-Siersza - GKS Ekom Futsal Nowiny

 

Wstęp wolny - Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Informacja przesłana przez MKS Trzebinia-Siersza