Uprzejmie informujemy, iż trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2014 r.

 

Przygotowano wstępny projekt programu współpracy, który przedkładamy do konsultacji, celem zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych i podmiotów kościelnych działających w sferze pożytku publicznego. Przedstawiony projekt programu jest wersją roboczą, w toku konsultacji będzie on ulegał zmianom, dotyczy to w szczególności zadań priorytetowych oraz kwot planowanych na ich realizację. Działania takie podyktowane są trwającą  pracą nad uchwałą budżetową na rok 2014 r.

 

Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do 25 października br., można je składać na piśmie w Urzędzie Miasta w Trzebini ul. Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Propozycje do Programu będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 8 października 2013 r. o godz. 1500 w Dworze Zieleniewskich. 

 

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Wydział Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Trzebinia, ul. Narutowicza 10, I piętro, pok. nr 1, tel. 32-7111-051, 32-7111-052.

 

Zobacz treść projektu