Nazwa organizacji: Polski Związek Wędkarski Okręg Katowice, Koło nr 122 w Trzebini


Adres siedziby:
Rybaczówka Balaton, Trzebinia ul. Św. Stanisława
Kontakt: tel. 502 537 795,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona
www.pzwtrzebinia.eu

Władze:
Tadeusz Pająk - Prezes,
Józef Ciuba - skarbnik

Zakres działalności i doświadczenie organizacji:

Gospodarka rybacko-wędkarska na akwenach Trzebini. Ochrona wód i środowiska poprzez działalność SSR i wszystkich wędkarzy, szczególnie na akwenach wodnych oraz w ich otoczeniu.

Działalność sportowa – sport kwalifikowany i rekreacyjny. Współdziałanie z miejscowymi samorządami. Współdziałanie ze wszystkimi organizacjami wędkarskimi Powiatu Chrzanowskiego.

Działalność informacyjno-szkoleniowa w zakresie ochrony wód i otaczającego środowiska. Współdziałanie z innymi organizacjami pozarządowymi: TPD w Trzebini w zakresie finansowym i rzeczowym (zawody wędkarskie, wigilia).

Osiągnięcia w działalności z roku 2018:

Spinning: indywidualne Mistrzostwo Powiatu oraz II miejsce drużynowo.

Spławik: II miejsce w klasyfikacji drużynowej i IV miejsce indywidualnie w Spławikowej Lidze Powiatu Chrzanowskiego, I miejsce drużynowo w zawodach o Puchar Wójta Babic, II miejsce drużynowo w zwodach o Puchar Burmistrza Libiąża.

Inne informacje ważne z punktu widzenia organizacji:

Koło PZW nr 122 w Trzebini jest koordynatorem Wędkarskiej Ligi Powiatu Chrzanowskiego w dyscyplinie spławikowej i spinningowej.

Data aktualizacji danych: 10.06.2019 r.