Informacje nt. konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Trzebinia
dla obszaru Śródmieście-Południe w Trzebini

 

 

 

Zaproszenie do udziału w II etapie konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru ŚRÓDMIEŚCIE-POŁUDNIE w TRZEBINI

 

Zapraszamy Państwa do udziału w II etapie konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Śródmieście - Południe w Trzebini, które odbędą się w dniach od 9 lipca 2018 r. do 21 sierpnia 2018 r.

 

II etap konsultacji jest kontynuacją konsultacji, które dotyczyły dwóch wariantów koncepcji projektu planu obejmującego teren położony pomiędzy ulicami Kościuszki, Krakowską Słowackiego oraz torami kolejowymi  relacji Kraków – Katowice i odbyły się w okresie od 11 stycznia 2017 r. do końca lutego 2017 r. Konsultacje te cieszyły się dużym zainteresowaniem, a złożone na konsultacjach wnioski, propozycje i uwagi pozwoliły na opracowanie projektu planu, który powinien spełniać Państwa oczekiwania.

 

Dlatego też, serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w spotkaniach konsultacyjnych, które odbędą się:

  • w dniu 11 lipca 2018 r. o godz. 1000 oraz o godz. 1600 (środa) w Dworze Zieleniewskich przy ul. Marszałka Piłsudskiego 47a w Trzebini oraz
  • w dniu 12 lipca 2018 r. o godz. 1600 (czwartek) w Dworze Zieleniewskich przy ul. Marszałka Piłsudskiego 47a w Trzebini. Bezpośrednio po spotkaniu konsultacyjnym odbędzie się dyskusja publiczna.

 

W czasie konsultacji dostępny będzie kącik dla dzieci wraz z opiekunem, co pozwala na przybycie na konsultacje razem z dziećmi.

 

Spotkania konsultacyjne będą miały charakter otwartych spotkań grupowych, na których przedstawione zostaną ustalenia projekt planu oraz informacje w sprawie rozpatrzenia złożonych wniosków do planu, a także do zmiany w projekcie wynikające z uzgodnień i opiniowania projektu planu.

 

Uwagi, do projektu planu będą mogli Państwo złożyć pisemnie w terminie od 09.07.2018 r. do 21.08.2018 r. na adres urzędu (ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia) lub pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przekazujemy Państwu także ankietę „Formularz konsultacji pisemnych – II etap konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Śródmieście - Południe w Trzebini”. Zachęcamy do jej wypełnienia i przekazania nam zwrotnych uwag.

 

Wypełniony formularz prosimy przekazać/dostarczyć do Urzędu Miasta w Trzebini ul. Marszałka Piłsudskiego 14 dziennik podawczy do dnia 21.08.2018 r. Równocześnie informujemy, że analogiczne pytania zadamy Państwu w ramach konsultacji w formie on-line, które zostaną uruchomione od 9.07.2018 r. do 21.08.2018 r. na stronie www.trzebinia.pl i będą towarzyszyć procesowi składania uwag do planu, o czym informujemy powyżej.

 

Zapraszamy „Przyjdź i zaplanuj swoje miasto”

 

 

Pobierz pliki z informacjami na temat konsultacji: