Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatną konferencję „SDGLab: Odpowiedzialni za jutro – zrównoważony eksport stymulantem budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw”, która odbędzie się 4 września br.

sglab 2023

Podczas konferencji zostanie omówiona kwestia zrównoważonego rozwoju w kontekście rozwoju firmy i handlu międzynarodowego. Zaproszeni prelegenci pokażą m.in. jak cele i wartości zrównoważonego rozwoju wpływają w praktyce na świat designu i projektowanie przedmiotów codziennego użytku oraz jakie elementy idei SDG warto umieszczać w swoich strategiach eksportu i jak wykorzystać raportowanie ESG do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej swojej organizacji.

Spotkanie z ekspertami, praktykami oraz przedstawicielami biznesu pozwoli na pogłębioną analizę współczesnych trendów i efektywnych strategii w dziedzinie eksportu zrównoważonego. Będzie to również doskonała okazja do wymiany wiedzy, budowania relacji oraz poszerzenia horyzontów związanych z odpowiedzialnym biznesem.

 Podczas konferencji porozmawiamy również o funduszach unijnych dla Małopolski.

Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców, kadry kierowniczej i menedżerów wszystkich szczebli, praktyków biznesu, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego eksportu.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 września 2023 roku w godz. 13:00 – 16:10 w formule hybrydowej tj.:

- stacjonarnie w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem – ul. Balzera 21d, Zakopane (brak konieczności rejestracji na konferencję);

- oraz online (konieczność rejestracji).

 Konferencja jest częścią Międzynarodowych Targów Dekoracji, Ozdób Świątecznych, Szkła i Ceramiki, Artykułów Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz, które będą trwały w dniach od 4 do 6 września 2023 roku.

 Udział w konferencji jest bezpłatny.

 Szczegóły oraz link do rejestracji na konferencję online pod adresem: https://www.marr.pl/sdglab//

Wydarzenie pod patronatem honorowym Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

(MARR S.A.)