Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztacie konsultacyjnym on–line koncepcji planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Piły Kościeleckiej wraz z częścią obszaru Młoszowej, który odbędzie się 16 lipca 2020r., o godzinie 17:00 (planowany czas spotkania do godziny 18:30).

wazna informacja

Spotkanie odbędzie się w formule online w postaci wideokonferencji (z wykorzystaniem narzędzia zoom) połączonej z prezentacją koncepcji planu oraz zagospodarowania części terenu sołectwa (z elementami 3D).

W spotkaniu uczestniczyć mogą wszystkie zainteresowane osoby.

Do spotkania będzie można dołączyć przez link, który zamieszczony zostanie na stronie internetowej miasta www.trzebinia.pl w aktualnościach albo przez wpisanie danych spotkania: Meeting ID: … oraz Password (hasło): … dla aplikacji w komputerze lub telefonie.

Osoby korzystające z aplikacji Zoom po raz pierwszy muszą pobrać aplikację:
• na telefon ze sklepu z aplikacjami i zainstalować,
• na komputer aplikacja zainstaluje się automatycznie przy pierwszym wejściu.

Zachęcamy jednak dla oszczędności czasu i pobrania jej przed spotkaniem poprzez link https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe (należy zapisać plik, a następnie go otworzyć).

Wszystkie informacje w sprawie konsultacji oraz warianty koncepcji dostępne są na stronie internetowej www.trzebinia.pl podstrona → ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE → KONSULTACJE PROJEKTÓW I ZMIAN PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO.

Uwagi i propozycje zmian do prezentowanych materiałów można zgłaszać również mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.07.2020r. włącznie.

Aby wypracować optymalne rozwiązania potrzebne są opinie, uwagi i propozycje mieszkańców, dotyczące sporządzanego dokumentu.

Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta w Trzebini.

Osoby do kontaktu: Ewa Jaśko (tel.327111049), Żaneta Romanowska (tel.327111061),
Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta w Trzebini, ul. Narutowicza 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.