Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie informuje, że od wtorku 2 kwietnia zmienia się rozkład jazdy autobusu linii 41.

 zmiana rozkladu jazdy1

Dni robocze

  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 5:30 zostaje przesunięty na godzinę 5:35, co umożliwi przesiadkę na przedmiotowy kurs  z linii 9 przyjeżdżającej na przystanek Trzebinia Mały Rynek Kościuszki o godzinie 5:47.
  • Zmieniona zostaje trasa przejazdu kursu odjeżdżającego z przystanku początkowego Trzebinia PKP o godzinie 7:35 w kierunku Psary Centrum. Ze względu na brak warunków infrastruktury drogowej umożliwiającej bezpieczne mijanie się dwóch autobusów linii 41 (jadących w przeciwnych kierunkach) na ulicy Świętego Floriana oraz znikome zainteresowanie przedmiotowym kursem pasażerów korzystających z przystanku Dulowa Leśniczówka, kurs realizowany będzie ulicą Paderewskiego.   
  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 13:12 w kierunku Myślachowice Rynek  zostaje zawieszony.
  • Wprowadzony zostaje kurs z przystanku początkowego Psary Centrum do Trzebinia PKP o godzinie 15:39 (możliwość przesiadki na linię 9 w kierunku Chrzanowa).
  • Wprowadzony zostaje kurs z przystanku początkowego Trzebinia PKP w kierunku Psary Centrum o godzinie 16:14 (możliwość przesiadki z linii 9 lub 15 jadących z Chrzanowa).
  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 16:05 zostaje przesunięty na godzinę 16:30 (możliwość przesiadki na linię 9 lub 15 w kierunku Chrzanowa).
  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Trzebinia PKP w kierunku Psary Centrum o godzinie 17:12 zostaje przesunięty na godzinę 17:07 (możliwość przesiadki z 9 jadącej z Chrzanowa). Przedmiotowa zmiana umożliwi powrót uczniów po zajęciach szkolnych uczniów z ZSECH w Trzebini.
  • Wprowadzony zostaje kurs okrężny z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 16:54 w kierunku Chrzanowa (odjazd z Chrzanów Trzebińska godzina 17:20) i powrót do Psary Centrum. Przedmiotowy kurs wprowadzony zostaje ze względu na zawieszenie przez prywatnego przewoźnika przewozów na linii komunikacyjnej do Psar.

Nowy rozkład jazdy, obowiązujący od 2 kwietnia 2024 r.:

 https://zkkm.pl/files/pl/rozklady-jazdy/linia-41-dni-robocze.pdf

https://zkkm.pl/files/pl/rozklady-jazdy/linia-41-soboty.pdf