Prowadzisz wolontariat w organizacji i widzisz u wolontariuszy różny poziom zaangażowania i motywacji? Może interesują Cię sposoby nagradzania wolontariuszy za ich pracę? A może część wolontariuszy odeszła z Twojej organizacji i chcesz wiedzieć, jak dobrze prowadzić wolontariuszy by zostali z Twoją organizacją jak najdłużej?

wolontariusz

Niezależnie od powodu, dla którego temat motywacji jest dla Ciebie ważny, zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu zaawansowanym dotyczącym skutecznego motywowania wolontariuszy.

Szkolenie skierowane jest zarówno do koordynatorów, jak i kierowników organizacji. Szczególnie zapraszamy osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w koordynacji oraz zarządzaniu wolontariatem w organizacjach pozarządowych i JST.

Szkolenie obejmować będzie tematykę z zakresu zarządzania wolontariuszami w kontekście rodzajów motywacji, utrzymywania wolontariuszy, nagradzania wolontariuszy itp.

Termin: 15.11.2019 r. (piątek)
Godzina: 12:30-16:00
Miejsce: Centrum Obywatelskie w Krakowie, ul. Reymonta 20, s.040

Najważniejsze tematy, które zostaną poruszone na szkoleniu:
- Narzędzie Persony - czyli jak wejść w buty wolontariusza
- Rodzaje motywacji
- Co zrobić, by wolontariusz został z nami jak najdłużej
- Nagradzanie, sposoby wyrażania uznania

Szkolenie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy! Więcej informacji TUTAJ

UWAGA: Możliwość uczestnictwa w szkoleniu mają koordynatorzy wolontariatu i organizacje zarejestrowane w Systemie Obsługi Wolontariatu (SOW). Więcej o Korpusie Solidarności oraz Systemie Obsługi Wolontariatu można przeczytać na stronie: https://www.korpussolidarnosci.gov.pl/

Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu – skontaktujemy się w tej sprawie z osobami, które zaznaczą taką potrzebę w formularzu.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków "Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030"

(zew)