Pływanie to zdrowie, świetna zabawa, odprężenie. Chcąc choć na chwilę oderwać dzieci z Ukrainy, mieszkające dziś w gminie Trzebinia, od myśli o tym, co dzieje się w ich kraju, zapraszamy na bezpłatne zajęcia na krytej pływalni Aqua Planet.

grafika pływanie

Zajęcia rozpoczynają się 1 kwietnia, o godz. 13.00 i będą kontynuowane w każdy kolejny piątek. Młodym obywatelom Ukrainy proponujemy 70 minut bezpłatnego pobytu na basenie. W przypadku dzieci, które nie ukończyły 7. roku życia, z darmowego wejścia może skorzystać również opiekun.

Z kolei w każdy wtorek miesiąca, również o godz. 13.00, dzieci i młodzież z Ukrainy w wieku od 5 do 18 lat mogą skorzystać z darmowych zajęć z instruktorem. Kryta pływalnia zaprasza.

Warunkiem skorzystania z bezpłatnego pobytu, jest okazanie przez obywatela Ukrainy zaświadczenia o nadaniu numeru PESEL, zawierającego informację o nadaniu statusu cudzoziemca UKR oraz okazanie dokumentu ze zdjęciem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Запрошуємо дітей з України до нашого басейну.Басейн-це здоров'я,розслаблення та гра! Ми хочемо хоч на хвилину відірвати дітей з України,які проживають в нашій гміні,від тієї ситуації,яка відбувається в їхній країні.Запрошуємо до безкоштовного відвідування нашого басейну.

Від 1 квітня в кожну наступну п'ятницю цього місяця від години 13.00,запрошуємо дітей з України на 70-хвилинний,безкоштовний час до басейну.З дітьми,яким ще не виповнилось 7 років,можуть бути опікуни,для них відвідування безкоштовне.

В кожний вівторок квітня,о 13.00 годині,кожна дитина з України(в віці від 5 до 18 років) може скористатись безкоштовним заняттям з інструктором в нашому басейні.

Для того,щоб скористатись безкоштовним відвідуванням басейну потрібно мати номер Песеля де є завірена інформація про статус чужоземця UKR та фото особи.