Odkryj fascynujący świat nowych technologii, poznaj ciekawych ludzi i zobacz niezwykłe małopolskie wynalazki! Zapraszamy do udziału w Małopolskim Festiwalu Innowacji!

 

naglowek www 2022

Będzie kreatywnie, innowacyjnie i inspirująco! Na 12. edycję Małopolskiego Festiwalu Innowacji wraz z partnerami przygotowaliśmy ponad 50 różnorodnych wydarzeń. Wśród nich warsztaty, szkolenia, konsultacje, panele dyskusyjne czy pokazy. Udział we wszystkich jest bezpłatny!

"Innowacje w Małopolsce. Myślimy horyzontalnie"

Szczególnie serdecznie zapraszamy na konferencję główną "Innowacje w Małopolsce. Myślimy horyzontalnie", która będzie emitowana online ze studia usytuowanego w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, czy małopolska innowacyjność i kreatywność może być trampoliną do międzynarodowych sukcesów, jak zbudować i wykorzystać przewagę konkurencyjną, czy cyfrowa transformacja to bardziej szansa czy zagrożenie, jak dbać o cyberbezpieczeństwo swoje i organizacji, jak rozpoznawać i reagować na dezinformację. Tematykę tę przybliżą nam polscy i międzynarodowi eksperci oraz małopolscy przedsiębiorcy. Chwilę później odbędzie się panelowa dyskusja z cyklu "Przy kawie o innowacjach" dotycząca tematu zero waste i jego znaczenia w prowadzeniu firmy. Konferencja będzie emitowana za pośrednictwem platformy ZOOM oraz YouTube pod linkiem.

Więcej informacji na na stronie internetowej organizatora.

(UMWM Kraków)